asortika ekibiHayallerinin peşinde koşan 2 kız kardeş, 2 bacanak diyebiliriz kısaca. 90’larda sokakta delicesine oyun oynayabilmenin keyfini çıkarmış son nesildeniz. Hikayenin ana konusu ise şu anki X-Y-Z ve var ise başka kuşaklara ayak uydurabilmek biraz da… 

Biz 3 mühendis ve 1 fizikçiyiz. Hani derler ya "Hangimiz mesleğimizi yapabiliyoruz” diye; biz de yapmıyoruz mesleklerimizi. (Belki tekstil mühendisi olanımızın etinden sütünden faydalanıyor olabiliriz, kabul) Peki kendi mesleğimizi neden mi yapmıyoruz? Çünkü rahat battı. Ticarete, üretmeye, hizmet etmeye bulaşmamız lazımdı ki, rahat etmeyelim. İtiraf edelim ki işimizi de seviyoruz. Sevdiğimiz işi yapıyoruz.

2008 yılında kurmuş olduğumuz Dörtgen Dizayn firmamızın ve markamızın içerisinde uzun uğraşlar ve çetrefilli bir karar sürecinden sonra doğan Asortika’mız aslında hayallerimizdeki işlerden sadece biri.

Sizlere kurumsal bir üslup ile Misyon, Vizyon yazıları sunmayacağız. Kurumsallık ile sizi boğmayacağız. Bu, sizi ve işimizi ciddiye almadığımız anlamına gelmesin. Çok ciddiye alıyoruz, çok önemsiyoruz, çok çalışıyoruz. Hatta gerçekten çok çalışıyoruz. Sizler için kendi beğendiğimiz, kendi giyebileceğimiz ürünleri bulup seçiyor, taşıyor, Barbara ile fotoğraflıyor (Barbara kim? – "Manken olan”), temizliyor, paketliyor ve sizlere sunuyoruz. Yeri geliyor birimiz son ütücü, birimiz paketleme elemanı, birimiz kargo-nakliye elemanı, birimiz son fotoğraf bükücü oluyor. Biz bundan gocunmuyoruz; görmediğimiz, elimize almadığımız ürünleri sizlere sunmuyoruz.

Biz, sizinle büyümek ve kocaman bir aile olmak istiyoruz. Bu sayfaya girip bizi merak ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.