Hakkımızda

Hakkımızda

Burası bir satış showroomudur. Nerden ne mal alıyorsunuz kimle çalışıyorsunuz hiç önemli değil! Önemli olan ne yaptığınız!

Asortika…

En komik tabirle asortik işlerin mekanı!

Şimdi biraz geriye gidelim ve durumumuzu gözden geçirelim. Çünkü ihtiyacımız var!

Neden mi?

Çünkü şikayt ediyoruz biz satamıyoruz, emeğimiz gerçek değerini bulamıyor diye!

Evet doğru.

Artık bunu değiştirelim!

Gerçek işlerimizi, en güzel işlerimizle insanların karşısına çıkalım. Ama bu sefer bunu sosyal medyada değil, web sayfasında, web sayfamızda, web sayfanızda yapalım!

Burası herkese ait. Burada herkes her istediği el emeğini koyabilir. Kendine mağaza açabilir. Açtığı her mağaza aynı zamanda kendine ait bir web sayfasıdır. Yani her bir asortika üyesinin kendine ait bir web sayfası vardır. Bunu kendi takipçilerine, müşterilerine çevresine iletebilir.

Ürünlerini koyar, açıklamasını yapar, fiyatını belirler. O fiyat emeğinin karşılığıdır. En güzel tasarımlar buradadır. Webdedir. Sosyal medya platformu içinde ki yüzbinlerce insan arasında kaybolmaz. Hep ordadır.Aslanlar gibi fiyatını yazar. Dik durur. Kaybedeceği bir şey yoktur. Emeğinin çabasının peşindedir!

Uzun zamandır bizim düşüncemizdi bu proje. Bu satışı bir web sayfasına dökme ve belki ufak bir ihtimal bile olsa gerçek alıcıyla sizi buluşturma çabasıydı. Bedava bu. Kendi imkanlarımızla sizler için yaptığpımız bir proje. Denemekten zarar gelmez ama demi? Bizde deniyoruz. Vazgeçmeyeceğiz!

Burası ne Sabunique nin ne de başka bir firmanın sayfası. Burası tamamen üreticilerin sayfası, merak eden alıcıların sayfası! Burası aplikasyondan kurtulduğumuz ve webe indiğimiz nokta!

Bu sayfa sizlerin sayfası. Bu sayfanın parasını sizler zaten ödediniz.Nasıl? Alışveriş yaparak. Peki karşılığında sadece mal almakmıyıd? Doğru olan o ama, bize göre hayır! Bize göre sizlerin iş yapması ürün satmaktan daha değerli! Asortika da bu yüzden kuruldu. Sizlerin parasıyla. Şimdi gerçek sahiplerine teslim etme zamanı geldi!

En güzel, en sevdiğiniz, insanlara sunmak istediğiniz, yapmaktan mutluluk duyduğunuz tüm ürünleri sergileyin. Yazın, yayınlayın. Google editlesin. Sizde artık sosyla medyadan ayrı alanınız olsun. Belki hayal edemediğimiz yerlere gidecek. Belki her şey güzel olacak, belki olmayacak ama;

Sonuçta deniyor vazgeçmiyoruz!

Biz el emekçi, tasarımcıyız. Biz vazgeçmeyiz!

Burası bir satış showroomudur. Nerden ne mal alıyorsunuz kimle çalışıyorsunuz hiç önemli değil! Önemli olan ne yaptığınız!

Buyurun asortika.com sayfasına!